Tere tulemast

Avaleht Foorumid Üldinfo Tere tulemast

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Autor
  Postitused
 • #8170
  Ain
  Keymaster

  Kellele see keskkond on mõeldud? Eelkõige teedeinseneridele aga ka teistele teede (ja liikluse) teemadest huvitatutele.
  Sisselogimiseks sobivad olemasolevad sotsiaalmeediakontod – seega ei peaks tekitama uut kasutajat ja parooli ning järjekordseid erinevaid tunnuseid meeles pidama ja vahet tegema.

  Ei ole kohustust oma reaalse nime all esineda, võib valida aliase – kuid paluks, et kui aliase valime, siis see ei oleks liiga reaalse inimese nime moodi, FB-s on sellest tekkinud probleeme. Miks üldse alias – sest meil on töökohti nii riigiametites kui ka väljaspool, kus oma arvamuse avaldamine ei ole soovitav või võib koguni halvasti lõppeda.

  Miks üldse logimine – et ei muutuks delfi “peldikuseinaks” ja et oleks üldse võimalik ka oma komme parandada. Juhtub ju, et kirjutad kiiruga mingi jupi teksti ja saadad kohe ka teele – ning kui mõtlema hakkad, leiad et miskit läks valesti, teele läks poolik tekst, või lihtsalt, tahad teksti parandada ja täiendada. Vähemalt 5 minuti jooksul saad seda ise teha, edasi tuleb abi paluda adminnilt.

  Küllap neid tagamõtteid on rohkem. Üks, et teedeinimestel oleks oma suhtluskeskkond kogemustevahetamiseks (kaugemas plaanis – võibolla arendaks välja mingi erialaühenduse, sest asfaldiliitu süüdistatakse firmahuvide eest seismises mis teinekord võib insenerimõttega vastuollu sattuda), teine, et kui teeme mingi ettepaneku konkreetse teema parandamiseks või arendamiseks, ei oleks see ühe inimese mõte vaid kambakesi läbi arutatud (kollektiivne aju?). Kolmas, et meie eriala tudengitel oleks ka koht, kus targematelt midagi küsida. Ei jõua ju kõigest ka loengutes rääkida. Neljas, et valdades (ja linnades) tegelevad teede teemadega inimesed kel teedevaldkonna taust puudub – selline suhtluskeskkond aitaks mõned elukaugeks jäävad mõtted söödavamaks seedida.

  Mõned teemad, mis täna on kodulehe poolel põgusalt kirjeldatud, kolivad üle foorumisse – ja samas, püüan ühendada neid kahte poolt sel viisil, et foorumiteema saaks otse lingitud kodulehele.

  Kui kellelgi on kiireloomuline probleem mida võiks adminn lahendada – püüdke ühenduda FB kanalis – Ain Kendra.

  • This topic was modified 3 years, 7 months tagasi by Ain.
  • This topic was modified 3 years, 7 months tagasi by Ain.
  • This topic was modified 3 years, 7 months tagasi by Ain.
  • This topic was modified 3 years, 7 months tagasi by Ain.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
Scroll to Top